ČeštinaEnglish
  >  Personální složení

Personální složení

 

Ředitel   Oblast výzkumného zájmu 

PhDr. Miloslav Klugar, Ph.D.

mklugar@gmail.com

EBHC, metodologie syntézy vědeckých důkazů, determinanty zdraví a nemoci, fyziologie, hyperbarická medicína

     
Zástupce ředitele    

doc. PhDr. Jana Marečková, Ph.D.

jana.mareckova@upol.cz EBHC, kvantitativní výzkum, ošetřovatelství, spokojenost pacientů 
     
Zástupce pro klinickou praxi    
Mgr. Jitka Klugarová, Ph.D. jitka.klugarova@gmail.com kvantitativní & kvalitativní výzkum, fyzioterapie, biomechanika, analýza pohybu, podiatrie 
     
Pracovníci centra    
prof. Ing. Václav Řepa, CSc. panrepa@gmail.com IT, Evidence-Based eHealth, ontologické inženýrství
A/Prof. Donald N. Roberson Jr., Ph.D.     
dnrjr99@yahoo.com kvalitativní výzkum, životní styl, kvalita života, zdravé stárnutí
Mgr. Soňa Bocková, Ph.D. sona.bockova@gmail.com kvantitativní výzkum, hyperbarická medicína, ošetřovatelství 
Mgr. Juraj Čáp, PhD. cap@lefa.sk kvalitativní výzkum, sociální lékařství, pracovní spokojenost zdravotnických pracovníků 
MUDr. Mgr. Radim Líčeník, Ph.D. radim.licenik@gmail.com clinical practice guidelines 
PaedDr. Dagmar Tučková, Ph.D. dagmar.tuckova@upol.cz kvantitativní výzkum, determinanty zdraví, postgraduální student JBI
PhDr. Petr Balej pbalej@transform.cz IT
Mgr. Kateřina Janoušková katerina.janouskova@upol.cz postgraduální student JBI, porodnictví 
PhDr. Zuzana Kelnarová zuzana.kelnarova@upol.cz knihovník 
Mgr. Jan Kohout honza.kohout@seznam.cz IT, Evidence-Based eHealth
Mgr. Ivana Nytra ivana.nytra@gmail.com  
Mgr. Eva Svobodová eva1svobodova@gmail.com postgraduální student JBI, zdravotnictví, jóga, meditace, spiritualita
Ing. Dalibor Wijas dalibor.wijas@gmail.com IT, Evidence-Based eHealth
     
Studenti    
Daniel Garoof daniel.ghafoor@btinternet.com  
Nerielle Fundano  neriellef95@live.com   
Hamza Ahmed Khan  hkhan3453@hotmail.com  
Tomasz Lasota  resquado@gmail.com  
Jakub Lašák  lasak.jakub@gmail.com  
Naveen Sunny naveensunny@hotmail.com   
     
Asistentka    
Mgr. Eva Svobodová eva1svobodova@gmail.com