ČeštinaEnglish
  >  Aktuality  >  Únor 2018 - Kurz Evidence-Based Healthcare

Únor 2018 - Kurz Evidence-Based Healthcare

Kurz Evidence-Based Healthcare, zdravotnictví založené na vědeckých důkazech pro praxi

2. - 4. 2. 2018 (termín podání přihlášky: do 15. 1. 2018)

Cena:

10.000,-

Místo konání: Univerzita Palackého v Olomouci, Lékařská fakulta, Hněvotínská 3, Olomouc

Kurz je zaměřen na klinické a jiné zdravotnické profesionály, kteří chtějí získat znalosti o cíleném vyhledávání vědeckých důkazů, jejich kritickém hodnocení a zkušenosti s praktickou aplikací vědeckých důkazů ve zdravotnictví.

Svou účast byste měli zvážit pokud:

- věříte procesu učení v malých skupinách

- chcete se naučit praktickou aplikaci EBM a EBHC

Vstupní požadavky na kurz:

- základní znalosti metodologie výzkumu

Po ukončení kurzu budou participanti umět:

- zformulovat zodpověditelnou klinickou otázku

- vyhledat nejlepší dostupné vědecké důkazy

- provést rychlé kritické hodnocení randomizovaných kontrolovaných studií

- aplikovat vědecké důkazy v praxi

- zhodnotit efektivitu a úspěšnost aplikace vědeckých důkazů v praxi

Kurz je kombinací přednášek a práce v malých skupinách, kde si participanti prakticky vyzkouší a osvojí své EBM znalosti a dovednosti. Prostor bude věnován také cílenému vyhledávání nejlepších dostupných vědeckých důkazů.

Program kurzu zde.

Participanti obdrží monografii Evidence-Based Healthcare; zdravotnictví založené na vědeckých důkazech a pracovní sešit.

Tento kurz je vhodné absolvovat před kurzem “Comprehensive systematic review training program”. Zájemci o kurz CSRTP mají nárok na 50% slevu na EBHC kurz.